🇺🇦
🇷🇺
(098) 211-74-84

пн-пт с 9:00 до 18:00

(093) 360-21-81

On-line 24/7

Каталог

0

Ваша корзина пуста

Добавляйте понравившиеся товары в корзину

Публичний договор

Угода користувача

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів та сервісів сайту www.bimbabo.com (далі - "Сайт").

 

1.Загальні умови

1.1. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набирають чинності через 3 (Три) дні з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. У разі незгоди Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

1.4. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець.

1.5. Продавець – ФОП Березін Ю.В. ідентифікаційний код 2950507453, місцезнаходження якої: Україна, м.Київ, вул. Попудренка, буд.42.

 

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не вдаватися до дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують російське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, що наводять або можуть

2.2. Використання матеріалів Сайту без дозволу правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідно укласти ліцензійні договори (отримання ліцензій) від Правовласників.

2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи авторські твори, що охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.

2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть утримуватись на сайті.

2.6. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію, товарами чи послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти чи ресурси або інші контакти Користувача, до яких він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали та послуги Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватись рекламою. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності та не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

 

3. Зобов'язання продавця

3.1. Передати Покупцеві товар у відповідності до умов цього Договору та замовлення Покупця.

3.2. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством та під час виконання Замовлення Покупця.

 

4. Права сторін

4.1. Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

4.2. Покупець має право оформити замовлення на сайті, вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

5. Ціна і Доставка Товару

5.1 Ціни на Товари та послуги визначаються Продавцем самостійно та вказані на сайті. Всі ціни на Товари та послуги вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ.

5.2 Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку залежно від кон'юнктури ринку. При цьому ціна окремої одиниці Товару, вартість якої оплачена Покупцем в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

5.3. Вартість Товару, яка вказана на сайті не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує   відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику).

5.4. Вартість Товару яка вказана на сайті не включає в себе вартість доставки Товару на адресу Покупця.

5.5. Продавець може вказати орієнтовну вартість доставки Товару на адресу Покупця під час звернення Покупця із відповідним запитом до Продавця шляхом надіслання листа на електронну пошту або при оформленні замовлення через оператора сайту.

5.6. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів на його рахунок.

5.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті в розділі «Доставка і Оплата».

5.8. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника)  перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

5.9. Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.

5.10. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місті поставки Товару при самостійній доставки Товару від Продавця, чи під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем. 

 

6. Відповідальність сторін

6.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

6.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різний колір передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

6.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

6.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними засобами.

6.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

7. Інші умови

7.1. Усі можливі суперечки, що випливають із цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

7.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.

7.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким із Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства.

 

Поделиться:

Вас также может заинтересовать

Новости Поставщикам Контакты О нас

Каталог

(098) 211-74-84

пн-пт с 9:00 до 18:00

(093) 360-21-81

On-line 24/7

Назад
Парфюмерия
Женская туалетная водаМужская туалетная водаПодарочные наборы
Назад
Макияж
Макияж для глазМакияж для лицаМакияж для губАксессуары для макияжа
Назад
Уход за кожей
Уход за кожей лицаУход за кожей телаУход за кожей рукУход за кожей ногДепиляцияДля ванной и душаУход за полостью рта
Назад
Косметика для волос
ОкрашиваниеШампуни для волосМаски для волосБальзам, Кондиционер для волосУкладка и стайлинг волосВосстановление волосНаборы косметики для волосСредства для лечения кожи головыАксессуары для волос
Назад
Мужская косметика
Для лицаДля телаДля волосДля бритья
Назад
Organic
Эфирные маслаУход за волосамиУход за лицомУход за телом
Назад
Бумага и изделия из бумаги
БлокнотыБумага для заметокБумага А4, А3, А5Бумага цветнаяЗаписные книжкиКанцелярские книгиКассовая лентаКонвертыСамоклеющаяся бумагаСтикерыФотобумагаЦенники
Назад
Офисные принадлежности
Бейджи и аксесуары к нимДыроколыКлейКнопки, гвоздики, скрепки, биндерыКорректирующие средстваЛенты клеящие канцелярскиеЛоткиНастольные аксессуарыНожи канцелярскиеНожницыРезинки для денегСкобы для сшивателейСтеплеры, антистеплерыУвлажнители для пальцевШтемпельные принадлежности
Назад
Папки и архивация
Архивное хранениеВизитницыПапки для документовПапки-регистраторыПланшетыПодвесное оборудованиеПортфелиРазделителиСкоросшивателиФайлы
Назад
Письменные принадлежности
КарандашиЛастики для стиранияЛинейкиМаркерыРучкиСтержни, чернила, тушьТочилки
Назад
Бытовая химия
МылоОсвежители воздуха и ароматизаторыПолиролиСредства для ванной комнаты и санузлаСредства для дезинфекцииСредства для кухниСредства для мытья посудыСредства для стекол, пола и поверхностейСредства для стирки
Назад
Товары для HoReCa
Бумажные стаканыВакуумные пакетыЗубочистки и шпажкиКонтейнеры пищевые одноразовыеОдноразовая пластиковая посудаПергамент, пленка, фольгаПерчаткиТрубочки и мешалки
Назад
Хозяйственные товары
Бумажные полотенцаБумажные салфеткиБумажная продукция спецназначенияТуалетная бумагаДиспенсеры для бумаги и химииПакеты и емкости для мусораРасходники для уборкиВедра с отжимом и безИнвентарь для стеклаМопы, швабры, держатели, рукояткиСовки, щетки, веникиТележки для уборки
Назад
Продукты питания
Вода и напиткиКофеСахарЧай
Назад
Упаковочные материалы
Воздушно-пузырчатая пленкаДиспенсеры для упаковочных лентЛенты клеящие специальныеЛенты клеящие упаковочные (скотч)МешкиНиткиПакеты фасовочныеПломбыШило банковоеШпагаты
Назад
Оборудование и техника для офисов
Аксессуары для досок и флипчартовБатарейкиДоски презентационныеКалькуляторыОфисная техника и расходникиСредства для чистки техники и досокТаблички и наклейкиФлипчарты и блокноты к ним
Назад
Готовая микрозелень
Назад
Бейби-зелень
Назад
Семена для микрозелени
Назад
Ранцы и рюкзаки
РанцыРюкзаки школьныеСумки школьныеСумки для обуви
Назад
Школьные принадлежности
ГлобусыКанцтоварыПеналы школьныеДневники школьныеПапки школьныеБлокноты школьныеФартуки для творчестваЛанч-боксы и бутылочкиПодставки для книг, ручек
Назад
Творчество
ЛепкаПоделки из бумагиВышиваниеВаляниеДетское вязаниеПлетение из бисераРезиночки для плетенияПоделки из дерева
Назад
Рисование
ФломастерыЦветные карандашиВатманыАльбомы для рисованияРисование по номерамКраски для рисованияКисти для рисованияВосковые мелкиМольберты детские